^
info@e-rasa.lt
+370 67374546

 

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 48 valandas nuo prekių pristatymo laiko kreiptis į mus el. paštu info@e-rasa.lt. 
 
Visos grąžinamos prekės turi būti nepakitusios prekinės išvaizdos, nevartotos ar kitaip nepažeistos, įpakuotos į orginalią prekės pakuotę.
 
Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje e-rasa.lt įsigytas prekes Jums reikės užpildyti prekių grąžinimo aktą, kurį atsiųsime el. paštu. Prekių grąžinimo aktas turi būti pridedamas kartu su grąžinamomis prekėmis. Pirkėjas grąžindamas prekes taip pat turi pateikti prekių pirkimo sąskaitą faktūrą.
 
Parduotų prekių trūkumai šalinami, prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
 
Susisiekus el. paštu info@e-rasa.lt Jums bus suteikta visa reikalinga informacija dėl prekių grąžinimo.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Sužinokite apie nuolaidas ir akcijas pirmieji

Bendraukime:

Atsiskaitymo būdai
  • Susijęs vaizdas