^
info@e-rasa.lt
+370 67374546

 

Apie mus

Druskininkai – piečiausias Lietuvos miestas, seniausias šalies kurortas, garsėjantis sūriais šaltiniais, švelniu ir šiltu mikroklimatu. Nuo Druskingų versmių kildinamas ir vietovės pavadinimas.

XVIII a. garsus pasakojimais apie Druskininkuose gyvenusius liaudies daktarus Sūručius ir gydymo tikslais jų naudotas stebuklingas Druskininkų versmes. Vietiniai kaimiečiai pastebėjo, kad pabraidžiojus po kai kuriuos panemunės šaltinius greičiau išgydavo žaizdotos kojos ir, kad gyvuliai, gėrę šios pelkės vandenį, gražėjo ir riebėjo.

Kai 1772 m Lietuvos ir Lenkijos valstybė prarado druskų kasyklas Lenkijoje, sūriais Druskininkų šaltiniais susidomėjo Valdovo rūmai. Ieškodamas pakaitalo tam, kas prarasta, Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis įsakė ištirti visus šalies teritorijoje esančius sūrius vandenis. Deja, ištyrus šaltinius, buvo nuspręsta, kad jie netinkami valgomajai Druskai gaminti, bet yra labai panašios cheminės sudėties į jau žinomus Europos mineralinius vandenis, naudojamus gydymui, 1789 m. Druskininkais susidomėjo Gardine posėdžiavusio Seimo nariai. Jų paskatintas vietovę aplankė šalies vadovas Stanislovas Augustas Poniatovkis, kuris 1794 m. birželio 20 d. dekretu Druskininkus paskelbė gydomąja vietove.
 
                        

1999 metais įkurta UAB „Druskininkų Rasa“ yra žinoma kaip viena iš didžiausių ir moderniausių vandens gamintojų Lietuvoje. Bendrovė savo veiklą vykdo mineralinio vandens gamybos srityje.

„Druskininkų Rasa“ mineralinį vandenį išgauna tik Druskininkuose iš unikalaus mineralinio vandens kupolo skirtingų vietų.  Paprastai sūriausias vanduo formuojasi centrinėje kupolo dalyje, o jo pakraščiuose palaipsniui pereina į gėlą. 

 
Iš gręžinių išgautas natūralus mineralinis ir geriamasis vanduo neskiedžiamas, į jį nededami jokie priedai. Visi vandenyje glūdintys mineralai – natūraliai subalansuoti pačios gamtos.

Gręžiniai įrengti naudojant tik tokias medžiagas, kurios apsaugo išgaunamą natūralų mineralinį ir geriamąjį vandenį nuo pokyčių, tad vanduo nepraranda savo savybių ir po išpilstymo. Speciali technologija užtikrina, kad išpilstant vanduo neturi sąlyčio su oru.

Druskininkų Rasa turi 1 geriamojo vandens ir 3 skirtingos mineralizacijos natūralaus mineralinio vandens gręžinius: Rasa Light, Rasa Medium, Rasa High. Iš šių gręžinių į rinką patenka trys skirtingi prekinio ženklo RASA produktai, pavadinti tokiais pačiais vardais, kaip ir gręžiniai:

„Rasa Light Minerals“ - lengvas, itin švelnaus skonio, turintis mažai mineralų, tinkamas vartoti kasdien visai šeimai.
„Rasa Medium Minerals“ - natūralus mineralinis vanduo su puikiai gamtos subalansuotu mineralinių medžiagų kiekiu. Jo skonis yra pakankamai  švelnus, geriant juntamas lengvas sūrumas.
„Rasa High Minerals“ - išskirtinai stipraus, išraiškingo skonio, natūralaus kalcio ir magnio šaltinis.

                                                                       

Sužinokite apie nuolaidas ir akcijas pirmieji

Bendraukime:

Atsiskaitymo būdai
  • Susijęs vaizdas