Apie mus

„Druskininkų Rasa“

1999 metais įkurta UAB „Druskininkų Rasa“ yra žinoma kaip viena iš didžiausių ir moderniausių vandens gamintojų Lietuvoje. Bendrovė savo veiklą vykdo mineralinio vandens gamybos srityje.

„Druskininkų Rasa“ mineralinį vandenį išgauna tik Druskininkuose iš unikalaus mineralinio vandens kupolo skirtingų vietų.  Paprastai sūriausias vanduo formuojasi centrinėje kupolo dalyje, o jo pakraščiuose palaipsniui pereina į gėlą. 

Iš gręžinių išgautas natūralus mineralinis ir geriamasis vanduo neskiedžiamas, į jį nededami jokie priedai. Visi vandenyje glūdintys mineralai – natūraliai subalansuoti pačios gamtos.

„​​​​​​​Druskininkų Rasa“ gręžiniai

Gręžiniai įrengti naudojant tik tokias medžiagas, kurios apsaugo išgaunamą natūralų mineralinį ir geriamąjį vandenį nuo pokyčių, tad vanduo nepraranda savo savybių ir po išpilstymo. Speciali technologija užtikrina, kad išpilstant vanduo neturi sąlyčio su oru.

Druskininkų Rasa turi 1 geriamojo vandens ir 2 skirtingos mineralizacijos natūralaus mineralinio vandens gręžinius: Rasa LIGHT, RASA ETNO. Iš šių gręžinių į rinką patenka trys skirtingi prekinio ženklo RASA produktai, pavadinti tokiais pačiais vardais, kaip ir gręžiniai:

„Rasa LIGHT“ - lengvas, itin švelnaus skonio, turintis mažai mineralų, tinkamas vartoti kasdien visai šeimai.
„RASA ETNO“ - natūralus mineralinis vanduo su puikiai gamtos subalansuotu mineralinių medžiagų kiekiu. Jo skonis yra pakankamai  švelnus, geriant juntamas lengvas sūrumas.
 

Rašyk
Skambink