Pristatymas

Visos Jūsų užsakytos prekės bus pristatytos per "Venipack" kurjerių tarnybą į Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. (dėl Kuršių Nerijos reikia susisiekti papildomai). Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, Venipack kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos ir informuoja apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, Venipack kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

Pristatymo metu nepavykus įteikti siuntos ne dėl “Venipack” kaltės, “Venipack” kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informaciją apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl “Venipack” kaltės, nemokamai saugoma "Venipack” kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą. Siunta saugoma 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl “Venipack” kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama siuntėjui.

Pristatymo laikas:

Pateikus užsakymą iki 10 val., pristatymas per 1 - 2 darbo dienas.
 
Pateikus užsakymą po 10 val., pristatymas per 2 – 3 darbo dienas.

Svarbu: 

- Jeigu darbo dienomis nebūnate namie, patariame nurodyti ne namų, o darbovietės adresą ir pavadinimą.

- Pasirinkus apmokėjimo būdą - "apmokėjimas prekių pristatymo metu (COD)", atvykus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, arba atsiskaitykite banko kortele.

- Prekių pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, rekomenduojame jos nepriimti ir  pareikalaukti kurjerio pateikti pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą. Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) akte, dalyvaujant  kurjeriui, surašykite pastabas apie pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai ir turinys nėra pakitęs.

 

Rašyk
Skambink