Žaidimo „Pirk RASA bet kurio vandens 2 pakuotes, gauk dovanų RASA Light knygutes bei laimėk 3 x2 vnt Druskininkų vandens parko dovanų kuponus ” taisyklės ir sąlygos

 

Žaidimo „Pirk RASA bet kurio vandens 2 pakuotes, gauk dovanų RASA Light knygutes bei laimėk 3 x2 vnt Druskininkų vandens parko dovanų kuponus ” taisyklės ir sąlygos

1.Bendrosios nuostatos

1.1. Žaidimo organizatorius yra UAB „Druskininkų Rasa“, įm.kodas 252143350, adresas: Baravykų g. 3, el. paštas: marketingas@rasa.lt.
1.2. Žaidimas vyksta elektroninėje parduotuvėje e-rasa.lt, perkant bet kurių UAB “Druskininkų Rasa” produktų 2 ir daugiau pakuotes.
1.3. Žaidimas prasideda 2021 m. lapkričio 8 d. ir baigiasi 2021 m. gruodžio 12 d. arba kol pasibaigs žaidimo prizai (toliau – Žaidimo laikotarpis). Žaidime dalyvauja visi klientai, užsisakę prekių nuo 2021 m. lapkričio 8 dienos.  


2. Prizų fondas

2.1. Žaidime dovanojamos 43 vnt Rasa Light užrašų knygutės su tušinukais.

2.2. Žaidime galima laimėti 3 x 2 vnt Druskininkų Akva Pakro dovanų kuponus.
 

3. Žaidimo eiga ir dalyvavimo jame sąlygos

3.1. Norintis dalyvauti žaidime asmuo, Žaidimo laikotarpiu, e-rasa.lt elektroninėje parduotuvėje turi pirkti 2-i ar daugiau pakuotes bet kurio UAB “Druskininkų Rasa” vandens (RASA, RASA LIGHT, RASA KIDS, RASA ACTIVE LIFE). Kiekvienam perkančiam po 2 ar daugiau pakuočių nurodyto vandens, kartu pridedama ir išsiunčiama dovana – Rasa Light užrašų knygutė su tušinuku.

3.2. Kiekvienas, nusipirkęs 2 ar daugiau pakuočių Žaidime dalyvaujančių produktų, taip pat automatiškai dalyvauja loterijoje Druskininkų vandens parko 3 x2 vnt dovanų kuponams laimėti. Papildomai registruotis, norint dalyvauti Žaidime, niekur nereikia.

3.3. Druskininkų vandens parko dovanų kuponų laimėtojai bus traukiami burtų keliu po Žaidimo pabaigos, t.y. 2021 m.  gruodžio 13 dieną. Apie laimėjimą bus pranešta asmeniškai pirkimo metu nurodytais kontaktais, bei laimėtojai bus skelbiami Druskininkų Rasa Facebook profilyje.

3.4. Vienas asmuo gali dalyvauti Žaidime neribotą kiekį kartu, kiekvieną kartą įsigydamas 2 ar daugiau Žaidime dalyvaujančių produktų.

 

4. Laimėtojų nustatymas ir prizo atsiėmimas

 
4.1. Dovana pridedama prie užsakymo ir išsiunčiama iškarto po kiekvieno užsakymo, užsakius 2 ar daugiau Žaidime dalyvaujančių produktų.

4.2. Druskininkų vandens parko 3 x 2 vnt dovanų kuponų laimėtojai išrenkami burtų keliu po Žaidimo pabaigos, t.y. 2021 m. gruodžio 13 dieną.

4.3. Laimėtojai apie Druskininkų vandens parko dovanų kuponų laimėjimą informuojami kontaktais, nurodytais prekių įsigijimo metu. Laimėtojų vardai ir pavardės paskelbiami Druskininkų Rasa Facebook profiltyje. Laimėtojams dovanų kuponai išsiunčiami pdf formatu elektroniniu paštu, kurie jie nurodė  pirkdami  UAB “Druskininkų Rasa” produkciją e-rasa.lt elektroninėje parduotuvėje.


 

5. Išlaidos susijusios su dalyvavimu žaidime

5.1. Dalyviui tenka visos jo išlaidos, kurias jis patiria dėl dalyvavimo žaidime, prizų atsiėmimo ir prizų naudojimo.
5.2. Dalyviui tenka visos kitos išlaidos, kurios susijusios su jo asmenine situacija.

 

6. Skundai


6.1. Dalyvių skundai dėl žaidimo taisyklių pažeidimų gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodymais pateikiant organizatoriui ne vėliau kaip iki 2021 m. gruodžio 31 d. Organizatorius pagrįstus skundus išnagrinėja ir į juos atsako per 30 dienų laikotarpį.  

 

7. Baigiamosios nuostatos

 

7.1. Žaidimo organizatorius nėra atsakingas už jokias asmenines žaidimo dalyvio išlaidas.

7.2. Organizatorius neatsako už prizų kokybę, gedimus ir prizams jokios garantijos neteikiamos.

7.3. Žaidimo prizai negali būti keičiami į kitas prekes, pinigus ar kitaip kompensuojami.

7.4. Organizatorius nėra atsakingas už dalyvio duomenų gavimą, siuntimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos organizatorius nėra atsakingas ir negali kontroliuoti.

7.5. Organizatorius nėra atsakingas už paslaugų techninius sutrikimus, sistemos ar programinės įrangos gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo žaidime galimybės ar naudojimasis žaidimo internetiniu puslapiu.
7.6. Organizatorius pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar šio žaidimo taisykles bei sąlygas.
7.9. UAB ,,Druskininkų Rasa” bendrovės darbuotojai ar jų artimi giminaičiai negali dalyvauti žaidime.
7.10. Organizatoriaus sprendimu žaidimas gali būti atšauktas, pakeistas, sutrumpintas įskaitant šių sąlygų pakeitimą.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink